Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 


       On se již dlouho se neukázal, nebyl nejspíš akutní důvod. Nyní přichází se svým upozorněním.

 

      Určitě to znáte. Většina z vás s TÍM bojuje. Nedokáže se TOHO zbavit. Možná přichází právě teď příležitost a vhodný okamžik pro jinou cestu, nové období, ve kterém se mohou nastolit změny.
 

      Vaše váhání a nedostatečné zhodnocení situace přispělo k jeho krokům k vám. Domnívali jste se, že se vás situace netýká. Nicméně skutečnost vás dohnala a vy vidíte, jak moc potřebujete sílu - tu skutečnou a jedinečnou právě jelena. Proto je tu a nabízí vám svou pomoc. Spojte se s ním a získejte jeho sílu.

      Je to možná na poslední chvíli, otevírá se příležitost, která se zřejmě dlouho nebude opakovat. Jsou to signály pro výběr jiné cesty. Vaše nové období je v zárodku a to může přinést takové změny, po kterých už dlouho toužíte. Nenechte si je zkazit. Je to na vás.


     Jelen přichází se svou unikátní silou, která je tak výrazná, že může radikálně změnit vaše životy. Jelen vás může naučit stát hrdě a sebevědomě a uskutečňovat své sny beze strachu. Toto zvíře dokáže velmi působivě předvést své klady a přednosti. Možná trochu tajemně a neuchopitelně vystupuje a fascinuje okolí. Nepociťuje strach a protivníka dokáže silně znejistět.

To jsou jeho hlavní rysy v boji.

Není tedy třeba smutnit,

že se nedokážete zbavit strachů a stále s ním bojujete.

Jelen vám dodá odvahu a nadhled.

Jeho osobní síla je velká

a vám ji dočasně propůjčí do vašich začátků,

abyste restartovali vaše nové já,

tak aby bylo úplně v rezonanci s tím,

co je potřeba.
 

Hrdost smísená s absencí strachu
je základ pro chladnokrevné zvažování.

 

         Strach neprostupuje jelenovou myslí, dokáže vhodně eliminovat a těžit maximum ze situací. Jeho vytrvalost je stejně velká jako schopnost využít vše kolem ve svůj prospěch. Vždy dokáže najít skvělý úkryt, maximálně se věnovat relaxaci a vždy ví, jak postupovat - jako mocný vládce. Vhodně se ukrýt, výhodně odpočívat a mocně vládnout.
 

Schopnost být neviditelný
je jedna z kladů pro každou situaci. 


    Svou léčivou energií může pomoci v plachosti a se sebevědomím. Problémem, který trápí mnohé z vás. Dokáže intuitivně pracovat s egem, aby ho neblokovalo a držet sobeckost v optimálních mantinelech.

     Přichází nejen s pomocí navození síly, lásky, podpory přátelství, umění procítění a oplácení krásných vztahů, ale také dává schopnost přežít využitím jednoduchých postupů. Ví, kdy bojovat a kdy je lepší ustoupit. To mnohým z vás velmi komplikuje život.
 

       Chybná rozhodnutí mají na svědomí mnoho tragédií. Dávají možnost pochopit negativní důsledky žárlivosti a nenávisti a zbytečnosti v plýtvání energie. Umění boje jakéhokoliv druhu má smysl v případě převahy pozitivních výsledků. Pokud to skutečně není nutné, nikdy jelen nebojuje. Užívá si volnosti lesa a přátelství komunity. Zkuste se napojit na energii jelena, pocítíte lehkost bytí a komplikace, které vás brzdí, vymizí.


Zavřete oči a  maximální síla a odolnost jelena
vkročí do vašeho řečiště.
Můžete se s ním spojit a vás tam,
kam právě nyní potřebujete.

 

          Přichází nejen s pomocí navození síly, lásky, podpory přátelství, umění procítění a oplácení krásných vztahů, ale také dává schopnost přežít využitím jednoduchých postupů. Ví, kdy bojovat a kdy je lepší ustoupit. To mnohým z vás velmi komplikuje život. Chybná rozhodnutí mají na svědomí mnoho tragédií.
 

         Dává možnost pochopit negativní důsledky žárlivosti a nenávisti a zbytečnosti v plýtvání energie. Umění boje jakéhokoliv druhu má smysl v případě převahy pozitivních výsledků. Pokud to skutečně není nutné, nikdy jelen nebojuje. Užívá si volnosti lesa a družby. Zkuste se napojit na energii jelena, pocítíte lehkost bytí a komplikace, které vás brzdí, vymizí.
 

S láskou
 

Marie Magdaléna
 


 Zasvěcení do REIKI - cesta výš pro lepší život

- unikátní možnost, která by vám neměla uniknout


s extra možností přechodu do 5D

===

 

všechny produkty a služby
 

                 
smileyheartsmiley
 

http://www.reiki-shamballa-zasveceni.cz

všechny produkty a služby
FB - Marie Magdaléna
FB skupina - Motivace tvoří nemožné

blog Marie Magdaléna
kung-fu pro děti

ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one