Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
    Opravdu to není tak dlouho, co tu byla babička medicinmanka. S největší pravděpodobností, jste stále nezaznamenali, že je ten pravý čas, okamžik, kdy se dá velmi snadno mnoho věcí změnit k lepšímu, je právě nyní. Bez váhání se pusťte do práce. Vyplatí se to.

     Ta žena totiž ví, jak léčit tělo i duši a nahlížet do budoucnosti, minulosti a přítomnosti jiných. A může Vám mnoho z jejích znalostí a dovedností předat. Otevřete Vaši mysl a srdce a nasávejte informace, které přicházejí. Mohou to být jen drobné útržky, které bude nutné pospojovat.
 
     Objevuje se, aby vám pomohla najít vaší vlastní cestu. Využijte příležitosti. Možná i vás přitahuje léčení a odkrývání tajemství. Jsou pouze dvě cesty. Prozřením vás osloví - otevřou kanál ti nahoře nebo dostanete svého průvodce tady na zemi. Z těch, kteří dostali povolení tajemství odkrývat a dělit se o ně, se generují poslové.  
 
Máme-li proplouvat lepším životem, je zcela nezbytné, 
     volit správné kroky a postupy.
 
Moudrost vstupuje do našeho života a
svěřuje známé staré pravdy a zákonitosti.
 
      Cesta pochopení vede jednoznačně k úspěchu. Nyní zbývají kroky, které je potřeba podniknout. Bez spojení se zemí, správném ukotvení, jste jako papírová lodička na rozbouřeném moři. Zmítaná sem a tam bez možnosti nalezení směru a čerpání energie v případě oslabení.

      Jste-li jste ženou, spojte se svým ženstvím, pokud jsou ženy na své ženství hrdé, jednoznačně rostou a s tím i jejich síla. Váš měsíční cyklus je poklad, ze kterého může přijít nový život. Propojte se s vaší ženskou polovinou. Vaše kreativita poroste a vize začnou přicházet.

    Jetli jste mužem, zrevidujte vztah k ženám. Pokud Vám nevychází, zde je zakopaný pes. A víte, kde máte začít. Pokud ženy svým egem zraňujete, snižujete svou sílu. Přijměte ženskou stránku svého já, uvidíte znatelné zlepšení.


     Harmonizace obou aspektů - nastartuje samoléčení. Nebraňte se léčivým energiím, které k vám mohou přicházet. Dovolte jim, aby vámi protékali a nastolili žádanou pohodu, zdraví a štěstí. Pak se dostaví i cesta vašeho vlastního růstu k léčení.
 
Dovolte si to lepší, co k Vám přichází.
Odložte své obavy a dejte si šanci,
Láska a hojnost čeká právě na Vás.
Už ji vidíte? Blíží se.


     S láskou

Marie Magdaléna

 
ZAJÍMAJÍ VÁS KARTY A JEJICH VÝKLAD?

PODÍVEJTE SE, CO VŠE Z VÝKLADŮ NABÍZÍM.


VÝKLADY KARET OD MARIE MAGDALÉNY

nejdůležitější ingredience pro vnitřní sílu:
SÍLA JÁ - ONLINE WORSHOP
 
 
Registrace s výhodou pro Vás - harmonizace čaker

FB skupina - Motivace tvoří nemožné

FB - Marie Magdaléna


 

 

kamen rybička.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one