Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
    Prohloubení transformace pokračuje. Běh se nedá zastavit a Váš rozvoj je skutečně tady. Je to tak, jste na nejlepší cestě. A k tomu se přidává s velkou podporou i buben se svým silným a zároveň jasným poselstvím.


    Je tu nyní s vámi, aby i on promluvil a pomohl svými nádhernými vibracemi prostoupit do vašich niterných pocitů. Uvolněte se a spojte se s nimi. Uvidíte, jak se vám uleví.

 

    Emoce vás drží v kleštích. Pokud nebudou zpracovány, stav se bude zhoršovat. Negativní emoce se dál jako šroub budou prořezávat do hloubi vašeho těla a potíže jsou pak na světě. Zpracování emocí je základ pro vaši transformaci. Harmonizační nahrávky pro vaši pohodu. Pokud zachytíte vše na začátku, dá se lehce všeho zbavit. Není to o tom emoci necítit, ale nepustit si ji dál a transformovat. Tak, aby vám neškodila. Využít ji pro poznání důležitého beze škody na těle i duši. Toho lze dosáhnout pomocí speciálních terapii a dalších služeb - více terapie a další služby

     Vše je v pohybu. A jestli se dokážete napojit na rytmus, zůstanete ve spojení, v napojení na flow ve všech směrech. Nezní to báječně? Ano, je to úžasné. Ale ruku na srdce. Co uděláte se svými bloky, předsudky, strachy, smutky, sebevědomím apod. Teď už máte možná jiný náhled. Vše je ale o vývoji. Vše podstatné můžete získat - zde:

     Nejdříve je potřeba se rozhodnout. Se slovy – „jo, já to dám, já na to mám“. To je první a nejdůležitější část. Pak přichází na řadu další, už vlastně klasické postupné kroky. Pokud dodržíte postup, tak se Váš život povede stejně jako báječně vykynutá vánočka. I ta potřebuje své načasování, správné ingredience a postup. Pokud jej nedodržíte, tak je výsledek tristní. A nepochutnáte si ani vy ani nikdo jiný. A při tom stačí tak málo. Zacílení, soustředění, dodržení a pak jen slastní vychutnávání. To už stojí za trochu námahy, ne?

 

     Buben přináší energii a pohyb, tedy i emoce mohou být v pohybu. Vše má své vibrace,

     Poslouchejte tedy pozorně ty vaše a slaďte je s vašimi kroky. Chronické přepínání a únava, to je důsledek nestability a chybného zakořenění v minulosti. Zastavte se a zaposlouchejte se do vibrací. Odložte přehnanou sebekritiku a probuďte odvážného ducha, aby se váš život dostal opětovně do těch krásných kolejí harmonie.

 

Vaše vnitřní já už tu cestu zná.
Nechte se tedy vést.

Ať je váš krok veden pevnou nohou a přesvědčením,
vaše mysl silnou touhou a
srdce láskou pro váš cíl i cestu.

S láskou
Marie Magdaléna

 

Postrádáte ve výkladu konkrétní prvky?
Objednejte si Váš výklad karet -
ZDE:
=========

všechny produty a služby


Marie Magdaléna

Vaše průvodkyně báječným životem

 /pokud ještě Váš život není podle tužeb, vše se dá napravit a nasměrovat/

 
Co Vás může zajímat:   

SÍLA JÁ - ONLINE WORSHOP
 

SÍLA TERAPEUTICKÝCH NAHRÁVEK -

mimořádná letní cena - cca 2 za cenu 1

 

 

Registrace s výhodou pro Vás - harmonizace čaker

FB skupina - Motivace tvoří nemožné

všechny produkty a služby

FB - Marie Magdaléna

blog Marie Magdaléna

 

ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one