Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
    Možná je v tuto chvíli ten správný okamžik na velkou očistu. Přicházejí k Vám signály, které nelze přeslechnout. I Váš vnitřní hlas říká, že není něco úplně v pořádku.

    Je nezbytné provézt obnovu na všech úrovních. Léčení hloubkové a dlouhodobější. A to nejen těla, ale i duše, neboť Vaše vnitřní já může být zaneseno velkým množstvím nechtěného, vloženého. Je docela dobře možné, že se usazovalo dlouhodobě a škodlivý marast se začíná rozpínat a napadat Váš organismus. Existuje mnoho technik a možností, kterými si můžete organismus čistit a poléčovat. Všechny ale fungují pouze při zvládnutých pravidlech. Jste si jisti, že je známe a ovládáte? Není to vždy jednoduché.

Vědět, co přesně dělat, a vědomě to chtít.

Pro rady můžete využít akční nabídku - zde:

     Pro začátečníky se doporučuje vedení, pokročilí mohou pracovat sami nebo konzultovat mezi sebou. Praktické vedení mistrem je přínosné a vede k mistrovství i samotného žáka, i když si to zprvu vůbec neuvědomuje. Je to celé koloběh. Cesta k vědění je nekonečná, dobrodužná, tvořivá, ale hlavně přínosná.

     Není možné se vyčistit a navždy zůstat bez poskvrny. Vždy na vás něco ulpí a je potřeba procesem projít znovu. A opakovaně. Je to skutečně nekonečný příběh, který je však důkazem, že vše podléhá tvorbě a můžete být režisérem našeho života. Pokud producent schválí, je naše cesta otevřená všude tam, kam naše mysl kreativně zacílí svůj zrak.

    Tedy naděje je vždy, jen je potřeba ji chytit, nepustit a tvořit.

Je to nikdy nekončící proces -
jak pro žáka, tak i pro mistra učitele.

     Pojďme spolu na malý rituál na začátek. Vybavte si v mysli buben a jeho zvuk v rytmech a energiích soustředěných kruhů, kdy půjdeme čistit každou buňku. Vy, spolu s ním, můžete ve své mysli nechat plynout jeho tóny a hledat bod úniku. Tajemný prostor, kterým může vše špatné odcházet a naopak to dobré se může dostávat dovnitř.

     Zvuk bubnu za pomoci plamenů ohně pálí vše, co je již na obtíž. Co nepotřebujete, je nechtěné a je nezbytné to odložit.

     Zapalte svíčku a nechte své prosby prostoupit plamenem, vybavte si v duchu zvuk bubnu, který vás odvede zpět do dělohy - na váš samý počátek. Je to první cesta, základní ozdravění, další proces je již na vás. Jak jej uchopíte a jak dokážete se situacemi pracovat. Jak dokážete rozpoznat správnou chvíli a najít jehlu v kupce sena. Je to těžké, ale pokud budete pěstovat intuici a správně koncentrovat mysl, najdete klíč k tajné komnatě.

     Doporučení praví - negativní procesy, které tvoří ego, blokují vše, stejně tak i vměšování ve jménu dobra a strach. Zůstaňte v neutralitě, schopnosti zdravého úsudku a v pevných základech bez ohrožení manipulace.

Ovládejte sami sebe ve všech oblastech
pro maximální fungování fyzického i psychického já.
Odolat manipulaci je možné - podívejte se -
zde:

Nasaďte úsměv, který rozpouští negaci a

 soustřeďte se na příchod lepších časů právě nyní.

Ta možnost skutečně přichází. Vidíte ji?

Je to ve Vás samotných.


Marie Magdaléna

Vaše průvodkyně báječným životem

/pokud ještě Váš život není podle tužeb, vše se dá napravit a nasměrovat/JEDINEČNÁ TERAPIE - zde:

ORIGINÁLNÍ VÝKLAD KARET - zde:

HARMONIZACE ČAKER ZDARMA - REGISTRACE S VÝHODOU -  zde: 


SÍLA JÁ - ONLINE WORSHOP

všechny produty a služby

 

 heart yessmiley

               

šamanská rada.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one