Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
 
 
   Kdo se to blíží tentokrát?
     A co vám chce říci? Je to extrémně důležité.

 
     Je to ten, který vyznává pořádek a nabádá všechny k tomu, aby zatočili s případnou leností. Nešvarem, který blokuje všechny cesty k vytouženému cíli. Možná se vám to nezdá, ale když si hlouběji sáhnete do podvědomí, najdete rezervy. Přichází jezevec.
 
   I když máte vše připraveno, vystlanou cestu i průvodce, tak pokud nepřemůžete vaši lenost, nepohnete se z místa. Jste to vy, kdo máte klíč k aktivaci vašeho úspěchu. Použijte ho.

    Možná vás svádí z cesty únava nebo opakované neúspěchy. To vše je jen bublina. Vy jí musíte projít a pak najdete tu správnou cestu.

    Pokud následujete zbraně jezevce, získáte schopnost soustředění na svůj cíl. Ten se dokáže motivovat ke zvládnutí situace a svůj hněv umí používat pozitivně, transformuje jej do procesu tvoření.

     Lidé, kteří operují se silou jezevce přesně vědí, kam se touží dostat a také, jakými způsoby - bez oklik a přestávek. Jezevec ovládá čas. V pravou chvíli dokáže použít správnou bylinu pro léčení a nikdy se nevzdává, ať je situace jakákoliv.

     Hlídejte si klamy a využívání druhých a zkoumejte i váš hněv. Neměl by být směrován na druhé, ale pouze veden jako transformační. Pokud něco ztrácíte, nebo se cítíte zmateni, zaměřte se na jezevce, volejte jej k sobě a požádejte o jeho sílu. Bude-li vaše prosba dostatečně velká, spojíte se v meditaci a najdete cestu. Zakořeňte se a budete vědět, jak dál.

 
Hodně štěstí na vaší cestě vám všem přeje
 Marie Magdaléna
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.
šamanská rada.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one