Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
     Zavřete oči a můžete slyšet lehké zašumění křídel. Je úplná tma a přilétla k vám sova - rádce všech rádců. Pokud se jí svěříte, je schopná vás provézt tunelem strachu. A buďte bez obav. Vše se zdaří.
 
     Od minulého období je stále v akci strážce paměti a se sovou tvoří nyní ten správný komplet. Je to poprvé, za dobu, co vychází šamanský rada, kdy se dublují dva v jednom. Pojďme se podívat, co sova nabízí.
 
     Dává sílu a schopnost k vidění a průniku. Ať je světlo nebo tma, vše, co je skryto budete mít schopnost vidět. Pokud se s vámi sova podělí o svojí medicínu, nikdo vás nepodvede. Naopak se druzí budou třást, abyste jejich špatné myšlenky neprokoukli. Ve snu najdete ještě více a můžete těžit z vizí sovy. Pokud si budete dělat poznámky, najdete klíč. Tím pak otevřete ty dveře, které se zdají být zavřené na mnoho západů a na první pohled nejdou otevřít. Vám se to však podaří.
 
      Jen malé varování - hlídejte si svůj sebeklam a neschopnost rozpoznávání. Pokud si sami lžete do kapsy, je to chybné rozhodnutí. Najděte moudré řešení a jděte tou cestou. Sova vám bude průvodcem.

Marie Magdaléna pro vás, krásný advent a hodně pohody.

 
:)
:)
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one