Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
     V říši zvířat najdeme hodně inspirace. Pokud budeme tiše naslouchat a počkáme si na pravý okamžik, nalezneme ještě mnohem více. Pochopíme souvislosti a každé zvíře nám může předat svou sílu a moc pro dosažení cílů. I tak je tomu u úžasného bobra.
 
     Je mistrem v rychlosti a preciznosti svých staveb. Jeho pečlivost se projevuje od první myšlenky až po úplné dokončení. Systematicky se věnuje svému záměru a skvěle pracuje i v týmu. Jeho tajemstvím přežití je vždy pečlivá ochrana zad. Ví, jak nejlépe se ochránit. V pravý čas využije svých ostrých zubů a protivník nemá šanci, raději boj vzdá. Při stavbách dokonale operuje s ročním obdobím a přizpůsobuje styl tvorby a stejně tak i svoji kreativitu. Jako by zhmotňoval své sny. Je to báječný příklad k napodobování.
 
     Bobr je neskutečně praktický při svém tvoření a žádná překážka pro něj není velká. Jeho vlastnostmi je trpělivost, pečlivost, kultivace energie a jasný záměr - co a jak se má stát,  jaká je představa o tvorbě toho nejpohodlnějšího a nejbezpečnějšího domova. Jeho silný a ochranný element je voda  a její proud přináší sílu pro tvorbu jeho vlastní reality.
 
     Podívejte se vy sami na své dosavadní stavby a zhmotnělé sny, jestli jsou opravdu pevné, zda-li základy odpovídají tomu, aby pokročilý stav vydržel tlak, abyste byli chráněni. Pokud je potřeba, jste schopni a ochotni pracovat v týmu? Nebo jste vlci samotáři? Komunita dává větší sílu pro slabší jedince a není na škodu ji využít. Tvorba se však dotýká i oblastí citových. Jsou vaše vztahy opravdu pevné? Jste schopni ochránit nejen sebe, ale i rodinu a ty potřebné, kteří se ve vašem okolí objevují a nějakým způsobem k vám patří? Najděte si dodatek času a rekapitulujte. Pokud se vám nedaří, tak možná právě toho je rezerva, která si zaslouží revizi. Věnujte pečlivost nejen přemýšlení, kde jsou u vás slabá místa, ale především tomu, jak je zdokonalit. Co podniknout k lepší ochraně pro šťastnější život, aby jste tak, jako bobr, mohli plout životem lehce, hravě a cítit se naprosto bezpečně. Zapojte trvalou tvořivost a nenechte se jen tak vláčet proudem.
 
     Tak, jak je silná vaše myšlenka, tak mohou být pevné vaše činy. Čím lépe připravíte prostředí k vašim budoucím okamžikům, tím snadněji půjdete cestou, která nemusí být snadná, ale kdo je připraven, není překvapen. A to bobr nikdy není.
 
    Ať se vám skvěle daří plnit vaše plány, cítíte se bezpečně, tvoříte zázemí a ať proud životní energie nabíjí vaše kroky tak mocně,  jak toužíte.
 
Vaše Marie Magdaléna

 
     VYBÍREJTE Z AKČNÍHO LÉTA S MARIÍ MAGDALÉNOU

      VÝKLAD Z KARET -  LÉČIVÉ PEXESO ZDARMA
 
   
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one