Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
     Pro následující období se objevuje kojot, který nám nastavuje zrcadlo. Ukazuje, že pokud je potřeba, můžeme zvládat situaci pomoci malého klamu. Malý šibalský klam však nesmí nikomu ublížit. A je potřeba pracovat na odvaze. Pokud si nebezpečí nevšímáme, proklouzáváme, jako po másle, chytrost má na vrch a kdo vezme rozum do hrsti, ten vždy zvítězí. 

     Ovšem nic není tak růžové, jako vypadá. Dejte si pozor, abyste nebyli vedeni přímo do jádra velmi nepříjemných lekcí. Můžete se stát obětí manipulace a zjistíte to až příliš pozdě. A navíc se to celé může opakovat několikrát dokola. Využijte sílu kojota a vyčenichejte podvod a lest na dálku a přesměrujte ji zpět směrem k útočníkovi. Obzvlášť si dávejte pozor na zákeřnosti zezadu a ze zálohy. Tam, kde to vůbec nečekáte, může přijít smrtící úder, který zdevastuje vše, co jste dosud budovali.

   Vše je o zvládnutí strachu a odvaze udělat první krok. To je zcela zásadní. Kdo zvládne strach a je připraven nést odpovědnost, toho nic nezastaví. Smysle  čistá práce, odevzdanost a pohledu dopředu. To, co chceme, kam míříme, čeho toužíme dosáhnout.

    Pokud zvolíme čisté praktiky, vesmír je ocení. Rychlost je přímo úměrná snaze a také tomu, jak mnoho hodláme vystupovat z komfortní zóny. Vždy je to o plusech a mínusech. Životní kalibrace. Přináší spokojenost a úspěch.

     Vaší  obranou je maximální soustředění, humor a síla, neberte vše tak vážně, vždy se najde řešení. Úsměv to jistí a veselá mysl rozpouští, co je potřeba. Zůstaňte ve svém středu a nenechejte se strhnout.
  Přeji všem báječné výsledky a spokojené celé vaše já.

Vaše
Marie Magdaléna
 
ZAJÍMAJÍ VÁS KARTY A JEJICH VÝKLAD?

PODÍVEJTE SE, CO VŠE Z VÝKLADŮ NABÍZÍM.

 NOVINKOU JE  VÝKLAD Z LÉČIVÉHO PEXESA
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one