Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
     Vzpomínáte si, když jste byli malí, u koho jste se cítili bezpečně? Kdo vám odkrýval svět a vždy jste se na něj těšili? U koho jste brali varování a rady daleko vážněji, nežli od rodičů? A také o nich hodně přemýšleli? Kdo byl tou vílou z pohádky, kouzelnou strážkyní Vašeho štěstí? Pro většinu z nás to byla babička. Element, který v rodové chronologii má velký význam. Běh času a zkušeností se promísil a tato žena - strážkyně moudrosti přichází ke každému, aby mu ukázala cestu. Pomohla otevřít oči, aby včas dala varování, upozornění a tu zlatou radu.

      Ví velmi dobře, že existuje mnoho cest, jak se dostat k cíli, ale také velmi dobře ví, kolik nástrah na nich čeká. Příběhy jako korálky navléká na pomyslnou šňůrku a vypráví. Zaposlouchejte se do moudrosti, která k vám přichází od starších.

      Základ všech situací je stejný. Prapůvod potíží začíná bujet na stejné vlně teď nebo kdykoliv dříve. Jen herci - lidé - se střídají. Kdo však dokáže odhalit chybu a mylnou cestu, může se vyhnout potížím a usnadnit si cestu. Strážkyně moudrosti, když s ní navážete úzký kontakt, vám předá tenkou nit intuice, propůjčí vám svou pokladnici moudrosti a může vás provázet. Půjdete-li po strmé cestě, neklopýtnete. I když kamenitá a nebezpečná bude cesta, vaše nohy najdou vždy bezpečný a pohodlný směr. Využijte moudrost nejen pro sebe, ale i pro druhé, tak se násobí.

 
Dělení znamená růst,
sobeckost a pohodlnost
 je předzvěstí stagnace a úpadku.

 
     Nejdůležitějších poselství, které strážkyně přináší, je pobídnutí ke hledání moudrosti. Dokud ji nenajdete, všechna vaše chůze životem  bude vratká  a nedokonalá. Vše, co je korunováno nejvýše, je spojeno s moudrostí. Ale dokud nedozrajete do stavu,
 
vidět, pochopit a uchopit moudrost,

    může být okolo něj všudypřítomná, přesto jí přehlédne. Je pro něj neviditelná.


Přeji vám všem volné splynutí se vším, co život činí krásným a dostatek intuice a odvahy k těm správným krokům.

Vaše
Marie Magdaléna 
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one