Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
     Přichází doba, která je pro mnohé z vás přelomovým bodem. Babička medicinmanka ví, jak léčit a nahlížet do budoucnosti, minulosti a přítomnosti jiných. Objevuje se, aby vám pomohla najít vaší vlastní cestu. Možná i vás přitahuje léčení a odkrývání tajemství. Jsou pouze dvě cesty. Prozřením vás osloví - otevřou kanál ti nahoře nebo dostanete svého průvodce tady na zemi. Z těch, kteří dostali povolení tajemství odkrývat a dělit se o ně. Jsou schopni vám dát ten správný výcvik, ale je jen na vás, zda-li pochopíte a budete schopni dál pokračovat.

     Pro lepší život  je nezbytné volit správné kroky a postupy. Babička medicinmanka - zastupuje moudrost, svěřuje známé staré pravdy a zákonitosti.

      Aby se nové uchytilo, je nejdříve potřeba staré očistit. Můžete použít opojnou a nádhernou vůni mocné šalvěje. Síla byliny je veliká a dostačující pro váš účel. Pokud se podřídíte koloběhu - vesmírnému cyklu - zákonnému prolínání jinu a jangu, jste doma. Pochopili jste a to je nesmírně fajn. Cesta pochopení vede jednoznačně k úspěchu. Nyní zbývají kroky, které je potřeba podniknout. Bez spojení se zemí, správném ukotvení, jste jako papírová lodička na vodě. Zmítaná sem a tam bez možnosti nalezení směru a čerpání energie v případě oslabení.

      Pokud jste matkou, věnujte velkou pozornost svým dětem, volají o pomoc potichu, ale potřebují vás k růstu, možná trochu jinak, než si myslíte. Spojte se i se svým ženstvím, pokud jsou ženy na své ženství hrdé, jednoznačně rostou a s tím i jejich síla. Váš měsíční cyklus je poklad, ze kterého může přijít nový život. Propojte se s vaší ženskou polovinou. Vaše kreativita poroste a vize začnou přicházet.

    Pokud jste mužem, zrevidujte vztah k ženám. To je alfa a omega. Pokud ženy svým egem zraňujete, snižujete svou sílu, Váš postoj k nim nejvíce ovlivnila vaše matka. Možná udělala někde chybu a to je nyní příčinou vašeho nedorozumění. Neobviňujte nikoho a přijměte ženskou stránku svého já, uvidíte znatelné zlepšení.


Harmonizace obou aspektů - ženské a mužské stránky u každého jedince - dokáže nastartovat samoléčení a průnik radosti. Přichází čas na větší léčení, detoxikaci. Tělo i duše jsou zanesené. Nebraňte se léčivým energiím, které k vám mohou přicházet. Dovolte jim, aby vámi protékali a nastolili žádanou pohodu, zdraví a štěstí. Pak se dostaví i cesta vašeho vlastního růstu k léčení. Dovolte si to nelepší, co k vám přichází, odložte strachy a dejte šanci vašim silám, aby se spojili s enegie vesmíru pro lepší život nás všech. Pro lásku a hojnost ve všch podobách.

     S láskou

Marie Magdaléna
ZAJÍMAJÍ VÁS KARTY A JEJICH VÝKLAD?

PODÍVEJTE SE, CO VŠE Z VÝKLADŮ NABÍZÍM.

 VYUŽIJTE KLASIKU NEBO

MŮŽETE VYZKOUŠET  VÝKLAD Z LÉČIVÉHO PEXESA
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one