Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
     Obracíte svoji mysl dovnitř sebe a rekapitulujete. Objevuje se před vámi zvíře, které na první pohled vypadá bojovně, nicméně vše má svůj význam. Tím, kdo se na vás dívá a předává informace, je dikobraz. Ač má dlouhé ostny, je uvnitř jemný a hravý.
 
Vše je jen o osobním nastavení bezpečí.
 
    Pokud dáte dikobrazu prostor, předá možná to, co ve skrytu duše už víte, jen se to zatím nemohlo dostat na povrch. Nyní je vaše příležitost podívat se na věc hlouběji. Je to váš náhled na život, který si zbytečně zesložiťujete.
 
Jednoduchost a lehkost, to je to, co dává křídla.
 
     Vzpomeňte si na svá dětská léta. Tu hravost a lehkost, se kterou jste přistupovali ke každé situaci. Vědění je důležité, ale pokud ustrnete a zablokují vás strachy, je to zcela kontraproduktivní. Věřte tedy tomu, že jste chránění a jste v bezpečí. Nasedněte na životní sáně a důvěřujte intuici - svému kompasu. Je-li Vaše vnitřní nastavení dobré i vaše sáně dojedou v pořádku do cíle.
 
     Avšak i zde je i druhý pól. Možná jste to vy, kdo se příliš oddává naivitě, a jehož důvěřivost je již za hranicí moudrosti. I to se stává. I dobru je potřeba někdy dát červenou.
 
Dívejte se pozorně okolo,
 která cesta a směr je ta pravá,
a jak po ní jít.
 
     I velkou vřavou lze projít beze šrámu. A navíc každý pád, pokud se zvednete a princip pádu je pro vás vodítkem, vždy půjde o posílení.
 
Důvěra v proces a sebe sama dává zelenou
 a bílé světlo je magnet.
 
Vaše
 Marie Magdaléna
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one