Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
     Pomocník se blíží. Strážce paměti přichází vždy, když cítí, že je pomoc potřeba. Když se začínáte ztrácet, vaše ukotvení je labilní a vaše víra klesá.
     Vystupuje ze stínu a připomíná, abyste se otočili a navnímali jejich energii. Jsou tu pro vás a aby vám pomáhali. Důvěřujte jim a nechte se vést jejich radami.
    To, o čem si možná myslíte, že je již staré a bezcenné, se ukazuje jako moudré - jsou to dary minulosti, které se předávají z generace na generaci. Moudří si starší vyslechnou a dokážou oddělit balast. Poklady minulosti uchovat a těžit z nich. Zaslepení metou ze stolu a ztrácí rovnováhu.
    Zaposlouchejte se do vyprávění strážců. Minulost je dobré znát, neboť je silným vodítkem pro budoucnost. Lze z ní hodně čerpat právě teď a tady - a  společně tvořit budoucnost.
 
Hledejte pravdu a nápovědu v jakékoliv informaci.
 
     Pravda může někdy i bolet, ale buďte vždy k sobě upřímní a nikdy se nestavte ani výše ani níže před druhými.
Jste tím, kým se dotvoříte.
 
     A vaše myšlenky a činy tomu napomohou. Odložte slupky a  buďte sví. Nedostatky jsou důležité a jsou tím nejlepším pro váš rozvoj. Neskrývejte je a klidně na ně ukažte. Pro druhé tím porostete. Bude z vás zářit síla, která vás neopustí. Protože když překročíte svůj stín, vaše strachy, vždy jen získáte. Zůstaňte v duchovním středu a ve spojení s vašimi strážci.
 
Aby vyrostl plod, je třeba zasít semínko.
A kdy jindy začít, než právě teď?
Odklad znamená stagnaci.
Cílená akce spouští kolo úspěchu a štěstí.

 
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one