Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 

     Připlouvá nádherná a obrovská - s radou a pomocí - inteligentní a intuitivní.

     Její schopnost vydávat zvuky, které vnímáme jako libou píseň, se táhnou daleko do dáli. Je to velryba. Je jemná a dovolí lidem se k ní přiblížit velmi blízko. Je abnormálně citlivá na "jiné" jevy a vyniká schopností předvídat. Dokáže dekódovat komunikační signály a reagovat  na ně v naprostém v souladu. Dovolte velrybí písni, aby se k vám dostala až na vaší buněčnou úroveň a mohli jste opravit, co je třeba. Věřte, půjde to. Učte se naslouchat a především srdcem a rozlišovat jemné signály, které vám může posílat.Nevadí vzdálenost, vaše oči vidí dál,než si myslíte. Díky propojení můžete významně navýšit vaši energetickou úroveň. Váš vnitřní hlas se vzájemně propojí s jejím a tok vibrací ovlivní vaše kroky.

     Pokud se vám podaří udržet spojení a neztratit kontakt s energiemi, které do života přicházejí a odcházejí - tedy zákonitosti jinu a jangu, jste na správné cestě. Jsou to klady a mínusy, které je potřeba správně selektovat a vyhodnotit, propustit a upřednostnit, vědět, jak seřadit to, co vypadá chaoticky. Tzv. usadit neusaditené. To je klíč.

     Vnímání usnadňuje život a jemné energie  umožní proplétat se pavučinami života. Tvorba a kreativita započatá ve snu, může lehce přerůst v realizaci v bdělém stavu  napojením na melodii, která vede. Zkoušejte a získejte více.

    Hodně štěstí na vaší cestě vám přeje

 

Marie Magdaléna

 

ZAJÍMAJÍ VÁS KARTY A JEJICH VÝKLAD?

PODÍVEJTE SE, CO VŠE Z VÝKLADŮ NABÍZÍM.

 VYUŽIJTE KLASIKU NEBO

MŮŽETE VYZKOUŠET  VÝKLAD Z LÉČIVÉHO PEXESA
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one