Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
      Vaše kroky vás dovedly ke zdroji informací, které byste neměli přehlédnout. Mohou vás výrazně blokovat a omezovat v růstu. Zamyslete se a poslyšte radu tanečníka slunce, který se blíží, aby vás pozdravil.

      Rekapitulujte ve svém nitru, jestli váš zájem a starost nejsou jen o vás. Zda-li jste schopni mít ten pravý zájem a starost o druhé a sebe upozadit. Zhodnotit, kdy je to vhodné, a mít dar soucitu a vytrvalosti.

      Není to jednoduché a žádá si to velkou duchovní vyspělost. Možná právě přichází okamžik, kdy se dostáváte výše a jste toho schopni. Dívejte se a naciťujte, okolo je mnoho bolesti a křivd. A vy byste měli být připraveni.


     Můžete však ve svém nitru objevit stagnaci a signály o tom, že se vaše vnímání a starost zúžily pouze na vaši osobu. To se někdy stává a právě proto přichází tanečník slunce, aby vás probudil a tancem vyvolal vaše pravé já, které ze své podstaty touží pomoci druhým. Hledejte ochranu a nabízejte ji těm, kterým chybí. Radost se vám usadí v srdci a zúročí vaše směrování. 
:)
:)
:)
:)
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg

POMOHL VÁM ČLÁNEK?

ANO (4 | 67%)
NE (1 | 16%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one