Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 

     Většina z vás s TÍM bojuje. Nedokáže se TOHO zbavit. Možná přichází právě teď příležitost a vhodný okamžik pro jinou cestu, nové období, ve kterém se mohou nastolit změny.

     Je to jelen, který přichází se svým poselstvím. Silou, která je tak výrazná, že může radikálně změnit vaše životy. Jelen vás může naučit stát hrdě a sebevědomě a uskutečňovat své sny beze strachu. Toto zvíře dokáže velmi působivě předvést své klady a přednosti. Možná trochu tajemně a neuchopitelně vystupuje a fascinuje okolí. Nepociťuje strach a protivníka dokáže silně znejistět.

Hrdost smísená s absencí strachu

je základ pro chladnokrevné zvažování.

     Jelenova mysl není zatemněna strachem a dokáže perfektně těžit ze situace. Je velmi vytrvalý a dokáže maximálně využít prostor kolem.

Schopnost být neviditelný

je jedna z kladů pro každou situaci.

     Svou léčivou energií může pomoci v plachosti a také v jisté noblese. Samozřejmě je potřeba hlídat ego a držet na uzdě sobeckost.

     Přichází nejen s pomocí navození síly, lásky, podpory přátelství, umění procítění a oplácení krásných vztahů, ale také dává schopnost přežít využitím jednoduchých postupů. Ví, kdy bojovat a kdy je lepší ustoupit. To mnohým z vás velmi komplikuje život. Chybná rozhodnutí mají na svědomí mnoho tragédií. Dává možnost pochopit negativní důsledky žárlivosti a nenávisti a zbytečnosti v plýtvání energie. Umění boje jakéhokoliv druhu má smysl v případě převahy pozitivních výsledků. Pokud to skutečně není nutné, nikdy jelen nebojuje. Užívá si volnosti lesa a družby. Zkuste se napojit na energii jelena, pocítíte lehkost bytí a komplikace, které vás brzdí, vymizí.

S láskou

Marie Magdaléna

  

ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one