Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
     Pst, do ticha šustí mávnutí křídel a se svou radou před vámi sedí sova. Moudrá, laskavá i přísná zároveň.

    Její slova, která k vám plynou, jsou jasná, přímá a moudrá. Ostatně sova je obecně uznávaná pro oblast moudrosti. Má však daleko více schopností.


    V tuto chvíli varuje před vaší vlastní možnou bublinou slepoty a sebeklamu. Nechcete vidět, co je jiným jasné, a vám škodí. A máte tendenci si lhát do vlastní kapsy. To však nikam dál nevede. Pokud se nezbavíte výše jmenovaného, zradíte sami sebe, vaše sebehodnota ještě více klesne a dostat se potom ode dna, kam máte tendenci se sklouznout, bude čím dál těžší.

     Poslouchejte pozorně, co říká mezi řádky. Skrytý smysl vět je potřeba pochopit. Seberte zbytky sil a odvahy a zbystřete smysly. Možná vám předá něco ze svých magických technik, umožní vidět temné a skryté, rozeznat světlo a stín a porozumět snům. Je také poslem vizí, které už jste schopni zvládnout.

     Napojte se na ni, nasměruje vás a povede bezpečnou cestou. Může se stát vaším ochráncem i léčitelem. Vše najdete v pohledu do jejích očí. Prozradí více, když víte, jak se dívat. Otevřenou myslí  i srdcem.
:)
:)
:)
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one