Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
      Někdy se díváme hodně do dálky a hledáme inspiraci. Zkuste se to trochu jinak. Zastavte se a podívejte se dolů. Zaostřete svůj zrak  na malého, leč velmi výkonného mravence. Možná jste jako malí pozorovali ten cvrkot v mraveništi a byli jste v údivu. Pak přišlo dospívání a vy jste se ztratili.
     Mravenec k vám přichází, aby připomněl, že v životě je trpělivost nesmírně důležitá. Tím, že vaše kroky jsou rychlejší nebo naopak pomalejší, míjíte váš vysněný cíl. Nevychází vám život tak, jak byste chtěli. Neprotnou se souřadnice tam, kde byste vy toužili. Už, už jste blízko,  ale zase to dopadne trochu jinak.
 
Netrpělivostí se mnoho věcí pokazí.
 
      Málokdy dozrává ovoce na stromě po lusknutí prstu.
 
Vše potřebuje svůj optimální,
ale zároveň i specifickou péči i péči.
 
      Nelze nic šidit a vše má svůj čas. Cokoli uspěcháte, může mít po čase trhliny a cokoli ošidíte, vrátí se vám negativně zpět. To jste možná již také zjistili. Existuje jediná cesta. Trpělivost a čistý stůl. Vykonat, co je třeba v tom optimálním složení a okamžiku, který vede do středu cíle. Chceme zasáhnout střed, nikoli okolí. Je logické, že se to nemusí podařit najednou.
 
Kdo padá po prvních neúspěších, ten se k cíli nedostane.

     Pokud vaše cesta bude vedena láskou a trpělivostí jako u mravence, dojdete k cíli. Jeho důvěra a odhodlanost je přímo výstavní. Velkým vkladem, který malý mravenec chápe, je plánování. Bez toho nic nelze, z chaosu vznikne většinou jen chaos. Možná i plán máte, ale už jste tak trochu zlenivěli. Není tomu tak náhodou? Ztratili chuť. Hledejte zdroje obnovy. Buďte kreativní. Těžkopádnost je velkou překážkou.
      Zrekapitulujte své vize, slaďte se svým nastavením a programem a jděte směrem k růstu. I malý krok vpřed vás dostává k cíli. Važte si okolo sebe každého včetně sebe a zjistíte, že okolí vám může s vaším růstem pomoci, stejně tak i vy můžete pomoci ostatním. Co nezvládne jeden, tři už hravě. A všichni pak mohou být šťastni.
    Nemusíte zvládnout vše sami, jsou tu přátelé. Hýčkejte si je, podporujte je a radujte se společně. Sdílejte radost a věřte, unést se dá více, než byste čekali. Dá to mravenec, dáte to i vy. Nakonec zjistíte, že jste tak silní a odolní. Vše se stane pro vás hračkou, stejně jako pro malého, ale tak úžasného mravence.
 
S láskou Vaše
 
Marie Magdaléna
 

 
ZAJÍMAJÍ VÁS KARTY A JEJICH VÝKLAD?

PODÍVEJTE SE, CO VŠE Z VÝKLADŮ NABÍZÍM.

 NOVINKOU JE  VÝKLAD Z LÉČIVÉHO PEXESA
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one