Jmenuji se Marie Magdalena.
Mé motto: POMÁHÁM LIDEM K LEPŠÍMU ŽIVOTU.
pozadi-04.jpg

ZMĚNIT ŽIVOT K  LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ. CHCETE BÝT TAKÉ ŠŤASTNÍ?
HARMONIZACE TĚLA I DUŠE U MARIE MAGDALÉNY

 
                 MOTTO DNE:

 
OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ. 
     Ztište váš hlas a poskytněte si pro sebe malou chvíli soustředěného odpočinku. Strážce zásob, který se blíží z dáli, nese poselství, které může naplnit váš život sladce, pokud pochopíte, nebo naopak hořce, jestliže váš život nesplyne s řádem vesmíru.
 
     Příroda kolem nás a zvířata, jsou stálým zdrojem informací a když respektujete vše živé kolem sebe, váš život se stává bohatším. Vždy jste nasyceni, chráněni a můžete čerpat z pokladnice matky země, co nabízí. Má to však háček. Je potřeba se naučit vnímat věci mnohem dříve, než je váš zrak uvidí. Vycítit možnosti, blížící se situace a dokázat jich využít nebo se před nimi chránit. To vyžaduje obrovskou trpělivost a je třeba velké zacílení a čas pro tu správnou dovednost. Zvířata vám poskytují mnohem více, než jen nasycení. Jsou to partneři, kteří jsou pro vás ochotni obětovat svoji energii a sdílet svou intuici k léčivým bylinám a získávání síly. Pokud potřebujete pomoci, vždy se lze na to které zvíře obrátit. Pakliže k němu přistupujete s úctou a láskou, obětuje se a rozdělí. Je to velmi pevné pouto - spojení s přírodou a jejími zákony. Ale i bezpečný přístav, kdy vás vede vaše silové zvíře tam, kam je právě potřeba. Vždy pracujete se záměrem - transportním mostem - pro získání informací. S úctou a láskou děkujte i tomu nejmenšímu tvoru, bez kterého by celý systém měl trhliny.
 
    V praxi to znamená neustálou kontrolu, zda-li jste opravdu tím pravým strážcem - dobrým partnerem, šéfem, sousedem. Zda-li ostatním nemůžete dávat víc. A to ve všech oblastech potřeb. Živit lásku, bezpečí, dostatek citové ochrany - hýčkání a naplňování druhých štěstím. Zamyslete se nad těmi jednotlivými slovy do hloubky a odpovězte si. Můžete ještě více? Neposkytujete málo? Možná si myslíte, že dáváte dost, ale protistrana se cítí ochuzena. Dávejte s úctou a vděčností a také přijímejte. Věnujte vždy čas pro reflexi, relaxaci a meditaci. Objeví se plochá místa, impulzy, kam zacílit a oživíte své tělo i duši. Život je krátký, tak si ho snažte užít, nemarněte ani síly ani čas, zbytečnostmi. Zařaďte zrcadlové úsměvy, uvidíte, že se to zalíbí vám i okolí a život v harmonii vás bude bavit a naplňovat.
 
Hodně štěstí vám přeje
 
Marie Magdaléna
 
ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA SKUPINA.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one